Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Dziemionna - Oferty sprzedaży działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Dziemionna

Dziemionna,kujawsko-pomorskie

225 000 zł17 800 m² 12,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

12 Zł/m2 idealna inwestycja! Grunty rolne polożone na granicy Dziemionny i Krążkowa, blisko dwa hektary, niedaleko nowopowstających domów, dojazd w chwili obecnej drogą polną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dziemionna

Dziemionna,kujawsko-pomorskie

41 400 zł1 035 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

To nie żart to prawda 60 działek w jednej lokalizacji- gdzie w Dziemionnej Biuro nie pobiera prowizji od kupującego a i tak transakcja jest prowadzona przez pośrednika licencjonowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dziemionna

Dziemionna,kujawsko-pomorskie

225 000 zł17 800 m² 12,64 zł/m²

 

 

 

Dziemionna,kujawsko-pomorskie

54 200 zł1 034 m² 52,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka okolice nowej wsi wielkiej Na sprzedaż działka o pow. 1034.m2 położona blisko Nowej Wsi Wielkiej. Działka posiada warunki zabudowy, w sąsiedztwie inne działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dziemionna

Dziemionna,kujawsko-pomorskie

178 000 zł3 491 m² 50,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka okolice nowej wsi wielkiej Na sprzedaż działka o pow. około3,5 tyś.m2 ze stawem( ok.400m2) położona blisko Nowej Wsi Wielkiej. Działka posiada warunki zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Dziemionna

Dziemionna,kujawsko-pomorskie

80 000 zł1 070 m² 74,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam na sprzedaz 3 dzialki prostokatne o powierzchni 1070-1100m lezace w Dziemionnie w cichej spokojnej okolicy bezposrednio sasiadujace na koncu wioski, ostatnie dzialki do zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Dziemionna

Dziemionna,kujawsko-pomorskie

71 150 zł1 373 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka okolice nowej wsi wielkiej Na sprzedaż działka o pow. 1373 m2 położona blisko Nowej Wsi Wielkiej. Działka posiada warunki zabudowy, w sąsiedztwie inne działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dziemionna

Dziemionna,kujawsko-pomorskie

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 15 minut od Bydgoszczy! tanio! Działki budowlane (19km od Bydgoszczy) z warunkami zabudowy (nowo powstające osiedle domków jednorodzinnych) w okolicy lasu, okolica bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dziemionna

Dziemionna,kujawsko-pomorskie

54 200 zł1 034 m² 52,42 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij